MECZ KONTROLNY

W dniu dzisiejszym podejmowaliśmy u siebie drużynę Sparty Przysiersk (rocznik 98/99). Niestety w związku z chorobami a także wyjazdami na ferie części naszych zawodników spotkanie rozegraliśmy siłami tylko 11 osób (na zmianę byli tylko Trener i Kiero) co nie przeszkodziło w pokonaniu kolegów z Przysierska 5:1. Na wielką pochwałę zasługuje nasz bramkarz Marcin Lamberski, który musiał dzisiaj wystąpić jako obrońca i zadanie to wykonał w 101 procentach.

Bramki zdobyli: 3 x Olaf Wójtowicz i 2 x Jakub Lubański, asystowali: Dominik Frelek, Wiktor Glazik, Jakub Lubański i Olaf Wójtowicz.

Następny sparing rozgrywamy również u siebie dnia 01.03.2015 r. o godz.10.00 z drużyną WDY rocznik 99. Zapraszamy.